Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Frézka Procraft POB1700 | POB1700
Kód: 120605Podrobný popis
Ručná frézka Procraft POB1700 je určená na frézovanie profilov, hrán a otvorov v dreve. Ide o optimálny model s výkonným motorom 1200 W a vysokými otáčkami až 30000 zaručujúcimi dlhú a bezproblémovú prácu. Regulácia otáčok v rozsahu 16000-30000 za minútu umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Možno používať frézy so 6 a 8 mm stopkami. Základňa umožňuje presné nastavenie hĺbky rezu v rozsahu 0-50 mm. Súčasťou dodávky je 12 fréz, pozdĺžny doraz s vodiacimi tyčami, upínacie kliešte, uhlíkové kefy a odsávací adaptér. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Frézky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| EAN: | 6972622483124 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hĺbka frézovania: | 0-50 mm |
| Upínacie kliešte: | 6, 8 mm |
| Revolúcie: | 16000-30000 /min |
| Príkon: | 1200 W |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622483124 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
