Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Filter Aquacup EASY HT 10"-1" 16954
Kód: 15635Podrobný popis
Filter s mosadznou hlavou a trogamidovou nádobou, maximálny tlak 12 barov, maximálna teplota 80 °C, vrátane umývateľnej vložky Trogamid/AISI 305.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Maximálny prietok (Qmax): | 100 l/min |
| Pripojenie: | 6/4" |
| Maximálna teplota: | 40 °C |
| Maximálny tlak: | 10 barov |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
