Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Filter Aquacup EASY 9 3/4" (1/2") 17602
Kód: 69397Podrobný popis
Rad samočistiacich filtrov EASY pre čerpadlá, vodárne a vodovodné systémy je vybavený účinným čistiacim systémom, ktorý umožňuje rýchle odstránenie nahromadených nečistôt.- teplota vody: 1 °C až 45 °C- max. pracovný tlak 9 barovDodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Maximálny prietok - Q max: | 1300 l/h |
| Pripojenie: | 1/2" |
| Maximálna teplota: | 45 °C |
| Maximálny tlak: | 9 barov |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
