Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Filter Aquacup EASY 10" - 6/4" 201266
Kód: 15632Podrobný popis
Preplachovací filter na mechanické nečistoty pre čerpadlá a vodárne, vrátane polypropylénovej vložky a vypúšťacieho ventilu. mosadzná výstuž vložka pripojovacie závity odvzdušňovacia skrutka príprava na nástenný držiakDodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Maximálny prietok (Qmax): | 105 l/min |
| Pripojenie: | 6/4" |
| Maximálna teplota: | 40 °C |
| Maximálny tlak: | 8 barov |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
