Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Filter Aquacup AQUA BIG 10" 16591
Kód: 15616Podrobný popis
Vysokokapacitné filtre pre čerpadlá, vodárne a vodovodné systémy do prietoku 194 l/min. Filtre sú kompletne vyrobené z PP, s odvzdušňovacím ventilom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Typ: | 10" filter |
| Maximálny prietok (Qmax): | 194 l/min |
| Pripojenie: | 6/4" |
| Maximálna teplota: | 50 °C |
| Maximálny tlak: | 8 barov |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
