Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrický lanový navijak Procraft TP600 | TP600
Kód: 121116Podrobný popis
Elektrický lanový navijak Procraft TP600 je určený na spúšťanie alebo zdvíhanie pevných nákladov. Vysokú nosnosť až 600 kg umožňuje výkonný indukčný motor s výkonom 1200 W. Bez kladky umožňuje zdvíhať až 300 kg do výšky 12 m. Môže sa používať s jednoduchým alebo dvojitým zavesením pomocou kladky. Vysokokvalitné oceľové lano a spoľahlivý motor zaručujú dlhú bezproblémovú prevádzku. Súčasťou balenia sú 2 rukoväte, oceľové lano. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Navijaky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| EAN: | 6973934257021 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1200 W |
| Maximálna nosnosť bez remenice/s remenicou: | 300/600 kg |
| Výška zdvihu bez kladky/ s kladkou: | 12/6m |
| Rýchlosť zdvíhania bez remenice / s remenicou: | 10/5 m/min |
| Priemer lana: | 6 mm |
| Hmotnosť: | 18,9 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934257021 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
