Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Elektrické nožnice Procraft SM 1,6 | SM 1,6
Kód: 120498Podrobný popis
Rezačka plechu Procraft SM 1.6 je určená na rezanie nehrdzavejúcej ocele, hliníka alebo plechu. Výkonný 500W motor s vysokými otáčkami až do 2000 ot/min zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Nastavenie smeru rezania umožňuje prácu v obmedzenom priestore. Jednoduchá a rýchla výmena uhlíkovej kefy. Ľahká a kompaktná konštrukcia zaručuje dlhú prácu bez únavy. Súčasťou dodávky je imbusový a maticový kľúč, dierovač a uhlíkové kefy. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nožnice na plech |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.33 kg |
| EAN: | 6972622488990 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 500 W |
| Počet zdvihov, /min: | 2000 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Maximálna hrúbka plechu: mäkká oceľ/nerezová oceľ/hliník (mm): | 1,6/ 1,2/ 2,5 |
| Min. polomer rezu (mm): | 45 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622488990 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
