Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Dilatačný profil REHAU 1,2 m (predaj len po 24 m, cena za 1 m), 12392431001
Kód: 62984Súvisiaci tovar
Podrobný popis
| Používa sa na vytvorenie trvalo pružných škár v poteroch na podlahové vykurovanie a na vymedzenie poterových polí. Samolepiaca pätka dilatačného profilu zabezpečuje upevnenie na systém podlahového vykurovania. | |
Dilatačná páska s profilovaným okrajom
| Rozmery
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Systémové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 4007360201555 |
| Materiál: | PE-LD pěna s uzavřenými póry s nakašírovanou tvrdou folií |
| Výška: | 100 mm |
| EAN: | 4007360201555 |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Barva: | šedá |
| Výrobce: | REHAU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

