Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
CERASTYLE OVALI keramické umývadlo 61x34cm, biela TU0721
Kód: 93392Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.9 kg |
| EAN: | 8590913118081 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 615 mm |
| Výška: | 145 mm |
| Hĺbka: | 345 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 61,5x14,5x34,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Pretekanie: | NIE |
| Tvar: | Ovál/elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo na pracovnej doske |
| Inštalácia: | Pozícia K |
| Výrobca: | CERASTYLE |
| EAN: | 8590913118081 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
