Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na sadrokartón s vysávačom Procraft EX1050 | EX1050
Kód: 120538Podrobný popis
Brúska na sadrokartón Procraft EX1050 s vysávačom na brúsenie stropov, sadrokartónových stien a stierky. Uzáver na suchý zips umožňuje rýchlu výmenu brúsneho papiera. Brúsna hlava s priemerom 225 mm a výkonný motor s príkonom 750 W umožňujú vysoký pracovný výkon. Funkcia odsávania cez odsávaciu hadicu zabezpečuje čisté pracovné prostredie. Súčasťou dodávky je 6 brúsnych papierov so zrnitosťou od P80 do P240, flexibilná hadica, šesťhranný kľúč, uhlíkové kefy a vrecko na prach. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky na sadrokartón |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.85 kg |
| EAN: | 6972622484480 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 750 W |
| Revolúcie: | 800-1750 /min |
| Priemer disku: | 225 mm |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Priemer vákuovej trubice, mm: | 38 |
| Regulácia rýchlosti: | Áno |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484480 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
