Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na sadrokartón Procraft EX950EL | EX950EL
Kód: 120504Podrobný popis
Brúska na sadrokartón EX950EL je určená na suché brúsenie sadrokartónu. Možno ju použiť aj na odstraňovanie náterov. Brúsenie sa vykonáva pomocou brúsneho kotúča s priemerom 180 mm. Pomocou regulátora otáčok možno nastaviť optimálne otáčky v rozmedzí 1200 - 2500 ot/min. min.-1. Výsledok brúsenia je dobre viditeľný vďaka radiálnemu LED osvetleniu. Súčasťou balenia je vrecko na prach. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky na sadrokartón |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 6973934250008 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 710 W |
| Revolúcie: | 1200-2500 /min |
| Priemer disku: | 180 mm |
| Regulácia rýchlosti: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Priemer nasávacej hadice, mm: | 32 |
| Vibrácie: | ah=4,758, K=1,5 m|s |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | Lpa=77,7 Kpa=3 |
| Hladina akustického tlaku Lwa: | Lwa=88,7 Kwa=3 |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany: | IP 20 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250008 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
