Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na pílové reťaze Procraft SK950 | SK950
Kód: 120505Podrobný popis
Brúska na pílové reťaze Procraft SK950 je navrhnutá na rýchle a efektívne ostrenie a nabrúsenie všetkých elektrických a motorových pílových reťazí. Vďaka možnosti nastavenia uhla rámu a hĺbky ostrenia uľahčí ostrenie reťazí. Motor s výkonom 65 W a vysokými otáčkami až 7100 zaručuje kvalitné ostrenie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky pílových reťazí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 6972622484589 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 65 W |
| Revolúcie: | 7100 /min |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Disk: | 100*23*3,2 mm mm |
| Priemer brúsneho kotúča, mm: | 23 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | Lwa=86 dB(A); k=3 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku: | Lpa=76 dB(A); k=3 dB(A) |
| Trieda elektrickej ochrany: | II |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484589 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
