Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Brúska na pílové reťaze Procraft SK1000 | SK1000
Kód: 120506Podrobný popis
Brúska na pílové reťaze Procraft SK1000 je navrhnutá na rýchle a efektívne ostrenie a nabrúsenie všetkých elektrických a motorových pílových reťazí. Možnosť nastavenia uhla rámu a hĺbky ostrenia uľahčí ostrenie reťaze. Motor s výkonom 85 W a vysokými otáčkami až 5800 ot/min zaručuje kvalitné naostrenie. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brúsky pílových reťazí |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 6972622484619 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 85 W |
| Revolúcie: | 5800 /min |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Rozmery brúsneho kotúča, mm: | 108x23x3,2 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | 76,5 dB(A), k=3 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku: | 63,5 dB(A), k=3 dB(A) |
| Trieda ochrany: | II |
| Stupeň ochrany: | IPX0 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484619 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
