Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Benzínový krovinorez Procraft T5600 | T5600
Kód: 120548Podrobný popis
Benzínový krovinorez Procraft T5600 je určený na kosenie a vyžínanie trávnikov, odstraňovanie drevnatého porastu do 1,5 cm. Výkonný štvortaktný motor s objemom 38,9 cm3 a 9000 otáčkami za minútu zaručuje dostatočný výkon a bezproblémovú prevádzku. Vďaka štvortaktnému motoru je krovinorez ľahší, ľahšie sa štartuje a je šetrnejší k životnému prostrediu ako dvojtaktný krovinorez. Ovládanie vyhadzovania struny je poloautomatické. Stroj je vybavený reguláciou otáčok s tlačidlom blokovania plynu, čo uľahčuje prácu. Systém EASYSTART zabezpečuje jednoduché a rýchle naštartovanie motora. Priemer tyče 28 mm a 9. hviezdicová os z jedného kusu zaručujú dlhšiu životnosť prevodovky. Ako palivo používajte (čistý) benzín N95. Pred započatím práce je potrebné naliať do olejovej nádrže stroja motorový olej typu 10W 30. Mazanie motora sa vykonáva pomocou plavákového čerpadla, takže krovinorez pracuje spoľahlivo vo všetkých polohách. Súčasťou dodávky je vyžínacia hlava, kovový nôž na prácu s drevom, 3-zubý nôž, dvojramenný popruh a sada kľúčov. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krovinorezy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 6972622484312 |
| Motor: | Štvortaktný |
| Objem palivovej nádrže: | 0,6 l l |
| Revolúcie: | 9000 /min |
| Hmotnosť: | 10,64 kg |
| Palivová zmes: | N95 |
| Priemer noža, mm: | 254 |
| Šírka rezu, mm: | 415 |
| Typ motora: | benzín, 4T |
| Objem motora: | 38,9 cm3 |
| Príkon: | 1000 W |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484312 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
