Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Benzínový krovinorez Procraft T4350-S s deleným hriadeľom | T4350-S
Kód: 121523Podrobný popis
Benzínový krovinorez Procraft TP4350 je určený na kosenie a vyžínanie trávnikov, odstraňovanie drevnatého porastu do hrúbky 2 cm. Výkonný dvojtaktný motor s objemom 52 cm3 a 9000 otáčkami za minútu zaručuje dlhú bezproblémovú prevádzku a vysoký výkon. Ovládanie vyhadzovania struny je poloautomatické. Súčasťou dodávky je 1x bežecká hlava, 2x pílový kotúč na stromy, 3. zubový kotúč, rezná struna, nádoba na miešanie paliva, dvojitý popruh a sada kľúčov. Priemer tyče 28 mm a 9. hviezdicová os v zaručujú dlhšiu životnosť prevodovky. Predpísaná zmes oleja a benzínu je 1:40 (1:25 pri zábere) Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krovinorezy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 6973934258165 |
| Motor: | benzín, 2T |
| Výkon motora: | 2,9 HP |
| Objem motora: | 52 cm3 |
| Objem palivovej nádrže: | 1,2 l |
| Revolúcie: | 9000 /min |
| Hmotnosť: | 10,4 kg |
| Palivová zmes: | 25:1 |
| Príkon: | 1400 W |
| Šírka rezu, mm: | 415 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934258165 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
