Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Benzínová kosačka Procraft PLM505 | PLM505
Kód: 120476Podrobný popis
Benzínová kosačka Procraft PLM505 je určená na kosenie trávnatých plôch do 2000 m. Výkonný a spoľahlivý štvortaktný motor LONCIN s objemom 173 cm3/ 4,3 k zaručuje dostatočný výkon pre túto prácu. Zberný kôš s objemom 60 litrov pojme väčšie množstvo trávy, čo vám ušetrí čas. Šírka kosenia 501 mm, výška kosenia 25-75 mm. Bočný výsyp na mulčovanie. Centrálne nastavenie výšky kosenia v 7 polohách. Celokovový skelet. Teflónom potiahnuté nože. Funkcia čistenia krytu: ku kosačke je možné pripojiť hadicu pomocou rýchlospojky. Bežiaci motor a rotujúci nôž "umyje" kosačku zospodu, kde je najviac zaschnutej trávy. Kartónové balenie.
- Centrálne nastavenie výšky kosenia v 7 polohách.
- Pohon
- Celokovový skelet kosačky.
- Teflónom potiahnuté nože.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kosačky na trávu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| EAN: | 6972622481571 |
| Objem motora: | 173 cm3 |
| Výstrel: | 501 mm |
| Objem koša: | 60 L |
| Priemer kolesa: | 7/10" mm |
| Nastavenie výšky rezu: | 25-75 (7 pozícií) mm |
| Začíname na: | Jednoduchý štart Automatický sytič |
| Hmotnosť: | 37,5 kg |
| Revolúcie: | 3000 /min |
| Hladina akustického tlaku: | 81,4 dB(A) K=2,5) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | 95,6 dB(A) K=0,44) |
| Vibrácie: | 6,160 m/s2 K=1,5) |
| Príkon: | 3300 W |
| Indikátor plnosti: | NIE |
| Regulácia rýchlosti jazdy: | NIE |
| Marec: | ÁNO |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622481571 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
