Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine UGGA bočná stena, 800mm, sklo Brick, biela AWP80
Kód: 92913Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| EAN: | 8590913118050 |
| Šírka: | 800 mm |
| Výška: | 1850 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Tvar: | Pevná stena k sprchovým dverám |
| Typ náplne: | Tehlové sklo |
| Hrúbka skla: | 5 mm |
| Farba profilu: | Biela |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913118050 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
