Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Teleskopická rozperná tyč 118-215cm, čierna 4061B
Kód: 91527Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové závesy a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.464 kg |
| EAN: | 8590913998805 |
| Priemer: | 22 mm |
| Farba: | Čierna |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 118-215 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Rozpierka |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913998805 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
