Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Sprchový záves 120x200cm, PEVA, biela ZV039
Kód: 120312Podrobný popis
- Nepriepustné
- Umývanie len v ruke
- Zosilnené otvory pre závesné krúžky, krúžky sú súčasťou balenia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové závesy a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.402 kg |
| EAN: | 8590913134777 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 1200 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál: | PEVA |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Sprchový záves |
| Balenie obsahuje: | Závesné krúžky |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913134777 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
