Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Hlavová sprcha, 190x190mm, ABS/chróm S2079
Kód: 120145Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AntiCalc
Odolný voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913131622 |
| Farba: | Chróm |
| Šírka: | 190 mm |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Plastové |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | 1 spôsob |
| Iné: | AntiCalc |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913131622 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
