Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aqualine Držiak toaletného papiera, čierna mat UN88233B
Kód: 114165Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový program |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590913130052 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Hĺbka: | 51 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 200x33x51 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 10 rokov |
| Typ: | Držiak na toaletný papier |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913130052 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
