Aquacup WP SOFT CAB - 7x35 18161
Kód: 119694Podrobný popis
Používa sa na zníženie tvrdosti vody. Je vybavený plne automatickou inteligentnou riadiacou jednotkou, ktorá zabezpečuje prevádzku, regeneráciu a zobrazuje prevádzkové informácie. Nádrž na regeneračnú živicu je vyrobená z vysokokvalitného HDPE s opletením zo sklených vlákien... Jednoduchá inštalácia a obsluha zariadenia. Proces zmäkčovania je založený na princípe iónovej výmeny, pri ktorej voda preteká cez vrstvu vysoko kyslého katexu (živice), ktorý viaže ióny vápnika (Ca) a horčíka (Mg). Tie sú nahradené sodíkom (Na). Na správne dimenzovanie, nastavenie a prevádzku je potrebné poznať tvrdosť vstupnej vody (vo francúzskej stupnici). Odporúča sa zakúpiť test tvrdosti vody.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Odporúčaný prietok: | 2500 l/hod |
| Rozmery tlakovej nádoby: | 7 "x35" |
| Kapacita živice: | 14 l |
| Cyklická kapacita: | 66 m3/°F |
| Priemerná spotreba soli na regeneráciu: | 2,1 kg |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
