Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup UV STERIL SP 1800 18184
Kód: 119623Podrobný popis
UV lampy STERIL SP zabezpečujú maximálnu bezpečnosť vody v domácnostiach a priemysle. Účinne a ekologicky likvidujú vírusy a baktérie bez toho, aby ovplyvnili chuť alebo zloženie vody. všetky časti, ktoré prichádzajú do styku s vodou, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo ultračistého kremenného skla, sú odolné voči korózii a ľahko sa čistia. UV lampa sa dodáva s elektrickým ovládacím panelom so svetelnou indikáciou poruchy. napájacie napätie 230 V pracovný tlak 10 barov životnosť lampy 9000 hodínDodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Príkon: | 33 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 1800 l/h |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Vstupné napätie: | 3 x 400 V |
| Výstupné napätie: | 3 x 400 V |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
