Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup SUMOBOX 500 - SUBGRIND 1100 18178
Kód: 119812Podrobný popis
Čerpacia skriňa sa skladá z polyetylénovej nádrže s objemom 500 l a kalového čerpadla SUBGRIND 1100. Polyetylénová nádrž je vybavená plastovým vekom pre ľahký prístup k čerpadlu v prípade kontroly.Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlaková kanalizácia |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 140 kg |
| Typ: | SUMOBOX 500/Shredd |
| Príkon: | 1100 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 18000 l/h |
| Dopravná výška: | 16 m |
| Napätie: | 230 V |
| Dĺžka kábla: | 10 m |
| Rozmery A: | 970 mm |
| Rozmery B: | 880 mm |
| Rozmery C: | 110 mm |
| Rozmery D: | 2" mm |
| Pripojenie: | 2" |
| Maximálna teplota: | 40 °C |
| Objem kontajnera: | 500 l |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
