Aquacup SUBGRIND 1100 18109
Kód: 118786Podrobný popis
Ponorné kalové čerpadlo s drviacim systémom určené na čerpanie znečistenej odpadovej vody z domácností, komerčných alebo komunálnych zdrojov. Vysoký výtlačný tlak umožňuje prepravu vody na veľké vzdialenosti. Drviaci systém si spoľahlivo poradí s vláknitými nečistotami a textíliami bez zamotania alebo upchatia. vo verzii s motorom 230 V plavákový spínač tepelná poistka vo vinutí motora liatinové teleso a obežné koleso, nerezový hriadeľ čerpadla pripojovací kábel 8 m H07RN dvojité mechanické tesnenie v olejovej komore (uhlík/keramika) prípojka 2"Dodatočné parametre
| Kategória: | Kalové čerpadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Príkon: | 1100 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 18000 l/h |
| Dopravná výška: | 21 m |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Pripojenie DNM: | 2" |
| Maximálna teplota: | 35 °C |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
