Aquacup SUBCUT 1300 18108
Kód: 118785Podrobný popis
Ponorné kalové čerpadlo s rezacím nožom, ideálne do náročných podmienok v poľnohospodárstve, stavebníctve a priemysle, určené na čerpanie kalov a odpadových vôd obsahujúcich vlákna, zvyšky papiera a iné podobné nečistoty. 230 V verzia motora plavákový spínač tepelná poistka vo vinutí motora liatinové teleso a obežné koleso, hriadeľ čerpadla z nehrdzavejúcej ocele 8 m pripojovací kábel H07RN dvojité mechanické tesnenie v olejovej komore (uhlíková/keramická) dva spúšťacie kondenzátory 2" prípojkaDodatočné parametre
| Kategória: | Kalové čerpadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Príkon: | 1300 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 24000 l/h |
| Dopravná výška: | 14 m |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Pripojenie: | 2" |
| Maximálna teplota: | 35 °C |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
