Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup MAG - MINI 17610
Kód: 69467Podrobný popis
Magnetické filtre s integrovaným vstupným uzatváracím ventilom a výstupným spätným ventilom, vybavené magnetom a filtračnou vložkou z nehrdzavejúcej ocele na zachytávanie magnetických nečistôt.Určené na inštaláciu do potrubia vykurovacieho systému. MAG MINI je kompaktná verzia na použitie v stiesnených priestoroch.- teplota vody: 4 °C až 90 °C- vysoká účinnosť zachytávania magnetických nečistôt- minimálne rozmery, jednoduchá inštaláciaDodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| Magnet: | 13200 Gaussov |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Maximálna teplota: | 90 °C |
| Maximálny tlak: | 6 barov |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
