Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup FILTER SELECT PP-GAC 17402
Kód: 52612Podrobný popis
Vodovodný filter vrátane filtračnej vložky s aktívnym uhlím na pohlcovanie zápachu a znižovanie obsahu chlóru vo vode. Filter PP-GAC s vložkou s priepustnosťou 0,5 μm. ideálny na varenie a pitnú vodu minimálna veľkosť, jednoduchá inštaláciaDodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Odporúčaný prietok: | 1,5 l/min |
| Pracovný tlak: | 5 barov |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Maximálna teplota: | 50 °C |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
