Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup Equo Soft MAXI 13x44" 17019
Kód: 15577Podrobný popis
Zmäkčovač vody EQUO SOFT sa používa na zníženie tvrdosti vody. Je vybavený plne automatickou inteligentnou riadiacou jednotkou, ktorá zabezpečuje prevádzku, regeneráciu a zobrazuje prevádzkové informácie. Nádrž s regeneračnou živicou je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu. Jednoduchá inštalácia a obsluha zariadenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zariadenia na úpravu vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Odporúčaný prietok: | 66 l/min |
| Rozmery tlakovej nádoby: | 10 "x44" |
| Kapacita živice: | 54 l |
| Cyklická kapacita: | 297 m3/°F |
| Priemerná spotreba soli na regeneráciu: | 8,1 kg |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
