Aquacup 3,5" ELECTRA 60/82 M (25 m kábel) 18096
Kód: 119716Podrobný popis
Viacstupňové ponorné čerpadlá s ovládacou skrinkou. Čerpadlá majú priemer 83 mm, sú vhodné do vrtov s minimálnym priemerom 90 mm a možno ich použiť na zavlažovanie, prečerpávanie a na výstavbu domácich vodární. Na výstavbu vodárne možno použiť súpravu príslušenstva s ľubovoľnou tlakovou nádobou. vstupné napätie 230 V 25 m alebo 35 m pripojovací kábel s ovládacou skrinkouDodatočné parametre
| Kategória: | Prívod vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Príkon: | 550 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 3600 l/h |
| Dopravná výška: | 82 m |
| Napätie: | 230 V |
| Dĺžka kábla: | 25 m |
| Pripojenie DNM: | 5/4" |
| Maximálna teplota: | 35 °C |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
