Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Akumulátorový vysávač Procraft VP30 (bez batérie a nabíjačky) | VP30
Kód: 121639Podrobný popis
Akumulátorový tyčový vysávač Procraft VP30 je určený na suché vysávanie.
20V batériová platforma vysávača je univerzálne zameniteľná s inými 20V produktovými radmi.
S 8Ah batériou Procraft 20/8 možno dosiahnuť veľmi dlhý čas prevádzky až 160 minút v režime ECO.
Rotačnú kefu s LED svetlom možno otáčať o 180°. Odnímateľná ručná jednotka sa uplatní ako malý a ľahký ručný vysávač. Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii s hmotnosťou len 2 kg sa akumulátorový vysávač ľahko drží aj pri dlhodobej práci.
Trojitý filtračný systém zaručuje čistý vzduch a účinné vysávanie s vysokým výkonom. Skladá sa z predfiltra, umývateľného HEPA filtra a motorového filtra.
Bezvrecková nádoba s objemom 0,8 l, ktorú možno vyprázdniť stlačením tlačidla.
Dva režimy ECO a TURBO umožňujú vybrať si buď najdlhší pracovný čas, alebo maximálny sací výkon pre odolné nečistoty.
Súčasťou balenia je nástenný držiak na uloženie vysávača, ktorý vám umožní uvoľniť miesto vo vašom byte.
Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia, ale je možné ich zakúpiť samostatne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku vysávača |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 6973934259278 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| Maximálny podtlak, kPa: | 16 |
| Objem nádrže: | 0,8 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Príkon: | 230 W |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934259278 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
