Akumulátorová vŕtačka NAC CDB2-LI-20V 2x2Ah, 637209
Kód: 98646
Hlavné výhody
  • Praktické puzdro na prenášanie
  • Ergonomická rukoväť s protišmykovým povrchom
  • Samorezné skľučovadlo na rýchlu výmenu nástrojov
  • 2 rýchlostné prevody
  • Plynulá elektronická regulácia otáčok podľa typu materiálu
  • Možnosť zmeny smeru otáčania
  • LED svietidlo a magnet na kryte na pripevnenie skrutiek pri vŕtaní
  • Sila skrutkovania nastaviteľná v rozsahu 25 stupňov
  • Vŕtanie do rôznych materiálov
  • Rýchlonabíjačka a 2 batérie v balení
Jednoduché upevnenie nástroja
Samorezné skľučovadlo umožňuje rýchle a jednoduché nasadenie vrtákov alebo vrtákov s priemerom 13 mm. Na ich výmenu nie je potrebný kľúč.
Navrhnuté na pohodlnú prácu
Aku vrtačka NAC CDB2-LI-20V 2x2Ah
Výkonné vŕtanie
Vysoký výkon vám poskytne krútiaci moment 35 Nm a 2 prevodové stupne. Otáčky plynule reguluje elektronický systém podľa používaného materiálu - od 0 do 400 na 1. prevodovom stupni a od 0 do 1 400 na 2. prevodovom stupni. To zaručuje bezproblémové vŕtanie s plynulým rozbehom. Silu skrutkovania môžete nastaviť v 25 stupňoch podľa práce, ktorú s vŕtačkou vykonávate. V prípade potreby môžete zmeniť aj smer otáčania , doľava alebo doprava.
Náradie s batériou bez pamäťového efektu
Poznámka: Súčasťou balenia sú 2 batérie a rýchlonabíjačka.
Voľný pohyb
AKUMULÁTORY série 20V
Vŕtačka patrí do radu AKUMULTISYSTEM 20V. Všetko záhradné náradie a nástroje, ktoré patria do tohto radu, môžu byť napájané rovnakým akumulátorom.
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Technické údaje
  • Značka: Aku aku náradie: NAC
  • Model: CDB2-LI-20V 2x2Ah
  • Určenie: akumulátorová vŕtačka
  • Napájanie: akumulátor
  • Napätie akumulátora: 20 V
  • Typ batérie: lítium-iónová
  • Kapacita akumulátora: 2 Ah
  • Krútiaci moment: 35 Nm
  • Maximálny priemer rukoväte: 13 mm