Akumulátorová vŕtačka NAC CDB-1-LI-20V-TS 1x2Ah + príslušenstvo 49 dielov, 63722092
Kód: 110413
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Akumulátor 20 V, krútiaci moment 30 Nm, 2 rýchlosti, LED svietidlo, 10 mm skľučovadlo, 49 kusov príslušenstva, kufor.
Detailné informácie
Podrobný popis
Akumulátorová vŕtačka NAC CDB-1-LI-20V-TS je ideálnym nástrojom pre každého domáceho majstra a profesionála. Vďaka výkonnému 20 V akumulátoru, krútiacemu momentu 30 Nm a širokému sortimentu 49 kusov príslušenstva môžete vŕtať a skrutkovať rýchlo, presne a pohodlne.
Hlavné výhody
  • Akumulátor 20 V / 2 000 mAh pre dlhú životnosť
  • Krútiaci moment až 30 Nm - výkon do dreva a kovu
  • Dvojrýchlostná prevodovka 0-400 / 0-1 500 ot/min
  • 18+1 nastavení krútiaceho momentu na presné nastavenie
  • LED svietidlo na prácu v zle osvetlených priestoroch
  • Rýchloupínacie skľučovadlo 10 mm
  • Ergonomický a ľahký dizajn - hmotnosť len 0,9 kg (bez batérie)
  • Rozsiahle príslušenstvo - 49 nástrojov a pevný kufor
Aku vrtačka NAC CDB-1-LI-20V-TS
Výkon a ovládanie v jednom nástroji
Ľahký, kompaktný a vždy pripravený
Vďaka hmotnosti len 0,9 kg bez batérie a ergonomickej rukoväti s pogumovaným povrchom sa s náradím skvele pracuje aj nad hlavou alebo v stiesnených priestoroch. Rýchloupínacie skľučovadlo umožňuje rýchlu výmenu nástroja bez použitia kľúčov a 2,4A nabíjačka pripraví batériu len za 60 minút.
Technické údaje
  • Model: CDB-1-LI-20V-TS
  • Typ: akumulátorová vŕtačka bez príklepu
  • Napätie: 20 V DC
  • Motor: elektrický, kefový motor
  • Otáčky: 2 (0-400 / 0-1 500 ot./min.)
  • Krútiaci moment: do 30 Nm
  • Nastavenie krútiaceho momentu: 18 + 1
  • Sklíčidlo: 10 mm (rýchloupínacie)
  • Hmotnosť (bez batérie): 0,9 kg
  • Trieda ochrany: III
  • Rukoväť: pogumovaná
Akumulátor
  • Typ: Li-Ion
  • Napätie: 20 V
  • Kapacita: 2 000 mAh
  • Hmotnosť: 0,45 kg
Nabíjačka
  • Model: BC-LI-20V
  • Vstup: 230-240 V AC, 50 Hz
  • Výkon: 65 W
  • Výstup: 21,5 V DC / 2,4 A
  • Maximálny výkon: 51 W
  • Čas nabíjania: približne 60 minút
Obsah balenia
  1. Akumulátorová vŕtačka NAC CDB-1-LI-20V-TS
  2. Li-Ion akumulátor 20 V 2 Ah