Akumulátorová reťazová píla NAC CB20-15-B20-S, 637226
Kód: 102722
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Akumulátorová reťazová píla, napätie 20 V, lišta 6", rýchlosť 5 m/s, hmotnosť bez akumulátora 1,44 kg, akumulátor 2 Ah, nabíjačka súčasťou dodávky, bez kábla.
Detailné informácie
Podrobný popis
Reťazovú pílu NAC CB20-15-B20-S používajte na ľahké práce v záhrade a okolo domu. Uľahčuje rezanie konárov a menších kusov dreva. Píla je vybavená kvalitnou 1/4" reťazou a 6" vodiacou lištou.
Hlavné výhody
  • Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť - len 1,44 kg bez batérie
  • 6" vodiaca lišta (15,2 cm) na presné rezanie
  • Rýchlosť reťaze 5 m/s na efektívnu prácu
  • Bezpečná manipulácia s nízkou úrovňou vibrácií
  • Napájanie 20 V Li-Ion akumulátorom - jednoduché a bez káblov
  • Nabíjačka je súčasťou dodávky - dobíjanie za 80 minút
  • Reťaz a lišta s rozstupom 1/4", šírkou drážky 0,043" a 36 článkami
Aku řetězová pila NAC CB20-15-B20-S
Akumulátorová reťazová píla NAC CB20-15-B20-S
Reťazová píla je napájaná lítium-iónovým akumulátorom s napätím 20 V a kapacitou 2 000 mAh. Po vybití ju jednoducho dobijete pomocou dodanej nabíjačky. Nabíjanie na plnú kapacitu batérie trvá len 80 minút.
Voľný pohyb
Technické údaje
  • Značka: Sklokeramický akumulátor, ktorý je určený na prácu s elektrickým prúdom: NAC
  • Model: CB20-15-B20-S
  • Typ: akumulátorová reťazová píla
  • Menovité napätie: 20 V DC
  • Maximálne otáčky: 3 700 ot/min
  • Rýchlosť reťaze: 5 m/s
  • Dĺžka vodiacej lišty: 15,2 cm (6")
  • Rozstup reťaze: 1/4"
  • Šírka drážky: 0,043"
  • Počet hnacích článkov: 36
  • Hladina akustického výkonu (LWA): 96 dB (A)
  • Hladina akustického tlaku (LpA): 88,4 dB (A)
  • Vibrácie rukoväte (ah): 2,86 m/s2 (K = 1,5 m/s2)
  • Hmotnosť bez batérie: 1,44 kg
Batéria a nabíjanie
  • Typ batérie: Li-Ion 20 V, 2 000 mAh
  • Čas nabíjania: 80 minút
  • Nabíjačka: BC20-20-S
  • Vstupné napätie/frekvencia: 200-240 V AC, 50/60 Hz
  • Menovitý výkon nabíjačky: 42 W
  • Nabíjacie napätie: 21 V DC
  • Maximálny nabíjací prúd: 2 A
  • Trieda elektrickej ochrany: II
Rozmery balenia
  • 41 × 21 × 11 cm
Obsah balenia
  1. 1x akumulátorová reťazová píla NAC CB20-15-B20-S
  2. 1x 6" vodiaca lišta
  3. 1x reťaz
  4. 1x nabíjačka BC20-20-S
  5. 1x akumulátor 20 V / 2000 mAh