Akumulátorová reťazová píla NAC CB-25-BL-LI-20V bez batérie, 637225
Kód: 100484
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Akumulátorová reťazová píla, kvalitná reťaz a vodiaca lišta OREGON, dĺžka lišty 25 cm, automatický mazací systém, beznástrojový systém napínania reťaze SDS, rad AKUMULTISYSTEM 20V, nízka hmotnosť.
Detailné informácie
Podrobný popis
Hlavné výhody
  • Kvalitná reťaz a vodiaca lišta OREGON
  • Automatický systém mazania reťaze a lišty
  • Systém SDS na napínanie reťaze bez použitia náradia
  • Vysokokapacitná batéria pre spoľahlivú prevádzku
  • Séria AKUMULTISYSTEM 20V - všetky zariadenia tejto série sú kompatibilné s rovnakým akumulátorom
  • Voľnosť pohybu - žiadne káble
  • Nízka hmotnosť
Napínanie reťaze bez použitia náradia
Aku řetězová pila NAC CB-25-BL-LI-20V
Náradie s vysokokapacitnou Li-Ion batériou
Poznámka: Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.
Voľný pohyb
AKUMULÁTORY 20V série
Akumulátorové nožnice sú súčasťou série AKUMULTISYSTEM 20V. Všetko záhradné náradie a nástroje, ktoré patria do tohto radu, môžu byť napájané rovnakým akumulátorom.
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Technické údaje
  • Značka: Aku náradie pre záhradné náradie: NAC
  • Model: CB-25-BL-LI-20V
  • Určenie: akumulátorová reťazová píla
  • Napájanie: 1x 20V lítium-iónový akumulátor
  • Otáčky: 3 300 ot/min
  • Rýchlosť chodu reťaze: 0 až 6 m/s
Približný pracovný čas počítaný v rezoch
  • 2,0 Ah batéria: 21 rezov
  • 4,0 Ah batéria: 43 rezov
  • 6,0 Ah batéria: 64 rezov
Fyzické parametre
  • Objem olejovej nádrže: 120 ml
  • Hmotnosť: 3,3 kg (bez batérie)
  • Dĺžka vodiacej tyče: 25 cm (10")
  • Reťaz a vodiaca lišta: OREGON
  • Reťazové koleso: 6T x 0,375"
  • Rozstup reťaze: 3/8"
  • Šírka drážky reťaze: 1,3 mm (0,05 palca)