Akumulátorová priamočiara píla NAC JS-20-LI-20V - stroj, 6372151
Kód: 99068
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Akumulátorová priamočiara píla, regulácia otáčok do 2 700 ot/min, 3 režimy kyvadlového rezania, 45° náklon, vysokokapacitný lítium-iónový akumulátor, séria AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukoväť.
Detailné informácie
Podrobný popis
Hlavné výhody
  • Spracovanie rôznych materiálov - kovu, hliníka a dreva
  • Nastaviteľné otáčky - až do 2 700 ot/min
  • Obojstranný náklon až do 45°
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovým povrchom
  • Adaptér na pripojenie píly k priemyselnému vysávaču na odsávanie prachu
  • Vysokokapacitná batéria na spoľahlivú prevádzku
  • Séria AKUMULTISYSTEM 20V - všetky zariadenia tejto série sú kompatibilné s rovnakým akumulátorom
  • Voľnosť pohybu - žiadne káble
Prispôsobte si prevádzku svojej píly
Pohodlné a bezpečné držanie
Přímočará pila NAC aku JS-20-LI-20V
Už žiadna špinavá práca
Náradie s batériou bez pamäťového efektu
Poznámka: Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
Voľný pohyb
AKUMULÁTORY série 20V
Píla patrí do radu AKUMULTISYSTEM 20V. Všetko záhradné náradie a nástroje, ktoré patria do tohto radu, môžu byť napájané rovnakým akumulátorom.
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Technické údaje
  • Značka: Aku náradie, ktoré sa vyrába v USA: NAC
  • Model: JS-20-LI-20V
  • Určenie: priamočiara píla
  • Menovité napätie: 20 V
  • Kapacita batérie: 2 alebo 4 Ah
  • Otáčky: 0 až 2 700 ot/min
  • Nastavenie uhla rezu: 0 až 45°
  • Systém upevnenia pracovného nástroja: T
  • Hĺbka rezu v dreve: 80 mm
  • Hĺbka rezu do hliníka: 12 mm
  • Hĺbka rezu do ocele: 5 mm