Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aku uhlová brúska Procraft PWA216, 125 mm | PWA216
Kód: 120462Podrobný popis
Všestranné použitie a autonómia
Všetky brúsky sú navrhnuté na vykonávanie širokého spektra činností. Brúsenie alebo rezanie je, samozrejme, na prvom mieste. Akumulátorová verzia umožňuje pracovať aj na miestach, kde nie je k dispozícii externý zdroj napájania alebo kde nie je sieťové napájanie vôbec dostupné. Preto bude výber akumulátorovej brúsky takmer vždy tou najlepšou voľbou.
Mobilita
Na maximálne uľahčenie prepravy a skladovania sa brúska PWA216 dodáva v robustnom kufri, ktorý chráni stroj pred mechanickým poškodením a do určitej miery aj pred prachom a vodou. Kufrík má priestor pre každý komponent a tiež priestor na uloženie spotrebného materiálu, ako sú rezné a brúsne kotúče.
Autonómia
Na zabezpečenie nepretržitej prevádzky sú súčasťou dodávky 2 batérie s kapacitou 4,0 Ah a napätím 20 V a nabíjačka. Po vybití jedného akumulátora ho môžete okamžite začať nabíjať a pokračovať v práci s druhým. Čas plného nabitia zvyčajne nie je dlhší ako priemerný čas prevádzky z jedného akumulátora, takže môžete pracovať úplne bez prerušenia.
Výber rýchlosti
Elektrická brúska je vybavená regulátorom otáčok. Vďaka tomu môžete pri brúsení a rezaní dosiahnuť optimálne výsledky.
Okrem toho je indikátor nabitia umiestnený priamo na akumulátore, takže môžete skontrolovať stav akumulátora bez toho, aby ste ho museli pripájať k stroju.
Ergonómia
Pre maximálne pohodlie počas dlhodobého používania má stroj 3 možné polohy prídavnej rukoväte, hlavná rukoväť vďaka svojmu tvaru dokonale padne do ruky. Bezkartáčový typ motora navyše zaručuje malé rozmery a vysoký výkon.
Komfort
Skriňa prevodovky je vyrobená zo zliatiny hliníka a horčíka, vďaka čomu je celá prevodovka ľahká a pevná. Na kryte sa nachádza aj tlačidlo na rýchlu výmenu kotúča.
Materiály
Upínacie matice sú vyrobené z rôznych zliatin, a preto majú rôzne koeficienty rozťažnosti, čo eliminuje možnosť zaseknutia matíc.
Konštrukcia
Pre pokročilých používateľov je dôležitou požiadavkou možnosť zmeny uhla "hlavy" vzhľadom na rukoväť, preto je konštrukcia PWA216 navrhnutá tak, aby umožňovala zmenu uhla v 90-stupňových krokoch.
Prevodovka
Kuželové prevody so šikmým ozubením majú dlhú životnosť. Napínací čap je uložený v guľôčkovom ložisku najvyššej možnej kvality.
Motor
Hlavným prvkom modelu PWA216 je bezkartáčový motor. Jeho kotva je vyrobená z permanentných magnetov a stator je vyrobený z medeného drôtu s veľkým prierezom. Tento bezkartáčový motor poskytuje vysoký výkon, energetickú účinnosť a má oveľa dlhšiu životnosť ako jeho kolektory.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nezaradené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.4 kg |
| EAN: | 6972622480406 |
| Priemer disku: | 125 mm |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 4 Ah |
| Počet akumulátorov, ks: | 2 |
| Hmotnosť: | 1,5+0,63 kg |
| Revolúcie: | 0-3200/7000 /min |
| Regulácia rýchlosti: | 2 stupne, elektronické Áno |
| Systém plynulého štartu: | Áno |
| Stupeň pokrytia: | II |
| Vibrácie: | 44.5; K=±3 |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | LwA=98,1; K=±3 |
| Hladina akustického tlaku: | LpA=87,1; K=±3 |
| Kategória ochrany: | IPX0 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622480406 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
