Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
AGAFLEX OBA strmeň 3", 88,0-89,5 mm, opravný, pre oceľové rúry, vodovodné, liatinové/zinkové, 11010008
Kód: 90792Podrobný popis
| Rozmery v ": | 3" |
|---|---|
| Pracovný rozsah meradiel AGA: | 3" - 88,0 - 89,5 mm |
| Tvar: | Opravný kaliber |
| Typ potrubia: | rúrka: oceľová rúrka |
| Rozmery " rúrky v mm: | 3" - 88,9 mm |
| Product Categories: | LIATINOVÉ RÚRKY |
| Médium: | Studená voda | Pitná voda |
| Teplota vody: | 110 °C |
| Tlak vody: | PN 16 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sverné spojky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Výrobca: | Agaflex |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
