Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
AGAFLEX OBA objímka 4", 113,1-115,0 mm, opravná, pre oceľové rúry, vodovodné, liatinové/zinkové, 11010009
Kód: 90793Podrobný popis
| Rozmery v ": | 4" |
|---|---|
| Pracovný rozsah strmeňov AGA: | 4" - 113,1 - 115,0 mm |
| Tvar: | Opravný kaliber |
| Typ potrubia: | rúrka: oceľová rúrka |
| Rozmery " rúrky v mm: | 4" - 114,3 mm |
| Product Categories: | LIATINOVÉ RÚRY |
| Médium: | Studená voda | Pitná voda |
| Teplota vody: | 110 °C |
| Tlak vody: | PN 16 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sverné spojky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Výrobca: | Agaflex |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
