Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
AGAFLEX OBA objímka 3/4", 26,5-27,3 mm, opravná, pre oceľové rúry, vodovodné, liatinové/zinkové, 11010002
Kód: 119859Podrobný popis
TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 3/4"
Pracovný rozsah: 26,5-27,3 mm
Tlak: PN 16-voda
Teplota: pitná voda do 25 °C; vykurovacia voda do 110 °C
Materiál:
Teleso: žiarovo pozinkované a pozinkovaná liatina
Tesnenie strmeňa: EPDM guma
- Použitie pre oceľové rúry
Objímky sú vhodné aj na použitie v zemi a v stene.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rúry a tvarovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Typ montáže: | strmeň |
| Primárny materiál kovania: | liatina |
| Rozmery kovania: | 3/4" |
| Použitie kovania: | voda; vykurovanie; vzduch |
| Kĺbové príslušenstvo: | svorka |
| Systém armatúr: | Nie |
| Model montáže: | OBA |
| Materiál sekundárneho kovania/povrchová úprava: | posink |
| Výrobca: | Agaflex |
| Rozmery príslušenstva: | 3/4" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
