Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Zváracia kukla Procraft SPH90-800-C | SPH90-800-C
Kód: 120745Podrobný popis
Zváracia kukla Procraft SPH90-800-C je určená na ochranu zraku pri zváraní metódami MMA, MAG, MIG, FLUX, WIG, PAW, plazmou, rezaní plameňom a brúsení. Napájaná solárnym článkom a lítiovými batériami. Najvyššia optická trieda. Hladké vonkajšie ovládanie uľahčuje a urýchľuje prácu. Súčasťou balenia sú vonkajšie aj vnútorné fólie. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kukly, zváracie masky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.86 kg |
| EAN: | 6973934254662 |
| Veľkosť otvoru filtra: | 98x43 mm |
| Rozmery filtra, mm: | 126x102 mm |
| Stupeň ochrany v zatemnenom stave: | DIN 9-13 |
| Stupeň ochrany v čistom stave: | DIN 4 |
| Reakčný čas: | 1/30000 s |
| Čas odozvy: | 0,1 - 1,0 s |
| Napájanie: | solárny článok, vymeniteľná lítiová batéria 2xCR2450 |
| Počet optických senzorov: | 4 |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934254662 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
