Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Zváracia kukla Procraft SPH90-30 | SHP90-30
Kód: 120466Podrobný popis
Zváracia kukla Procraft SPH90-30 je určená na ochranu zraku pri zváraní metódami MMA, MAG, MIG, FLUX, WIG, PAW, plazmou, rezaní plameňom a brúsení. Napájaná je solárnym článkom a integrovanou lítiovou batériou, ktorá sa automaticky nabíja solárnymi článkami. Optická trieda: 1/ 1/ 1/ 2 EN379, nastaviteľné oneskorenie rozjasnenia od 0,1 - 1,0 s. Automatické stmievanie možno nastaviť v rozsahu DIN 8,5 - 12,5 (DIN 4,5). Plynulé externé ovládanie uľahčuje a urýchľuje prácu. Vonkajšie a vnútorné fólie sú súčasťou krytu. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kukly, zváracie masky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 6972622483858 |
| Rozmery filtra, mm: | 110 x 9 x 90 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Veľkosť otvoru filtra: | 90x34mm |
| Stupeň ochrany v zatemnenom stave: | DIN 8,5-12,5 |
| Stupeň ochrany v čistom stave: | DIN 4.5 |
| Reakčný čas: | 1/15000s |
| Čas odozvy: | 0,1 - 1,0s |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622483858 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
