Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Zvárací invertor Procraft SPH-160 | SPH-160
Kód: 120461Podrobný popis
Zvárací invertor Procraft SPH-160 je určený na ručné zváranie metódami MMA a MIG-MAG. Výkonové tranzistory IGBT zaručujú dlhú bezporuchovú prevádzku. Regulácia zváracieho prúdu v rozsahu 20-160 A umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi kovmi. Možno použiť zváracie elektródy s priemerom 1,6 až 5,0 mm. funkcie pre silu oblúka MMA, anti stick, hot start zaručujú rýchle a jednoduché zváranie. umožňuje zváranie s inertnými alebo aktívnymi plynmi. Na LCD displeji sa zobrazuje aktuálny zvárací prúd. Súčasťou dodávky je horák MIG s káblom, zvárací štít, kábel s držiakom elektród, kábel s uzemňovacími kliešťami a drôtená kefa kombinovaná so struskovým kladivom. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombi. zváračky CO2, Tig |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14.7 kg |
| EAN: | 6972622483605 |
| Zvárací prúd: | 20 - 180 A |
| Priemer elektródy: | 1,6-5 mm |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Rozsah regulácie zváracieho prúdu, A: | 20-180 |
| Nakladač 40%: | 165A / 22V |
| Nakladač 60%: | MIG/MMA: 160A, 22V / 160A, 26,4V |
| Nakladač 100%: | MIG/MMA: 124A, 20,2V / 124A, 25V |
| Príkon: | 6500 W |
| Dĺžka kábla horáka: | 3m |
| Pracovný cyklus: | 30% pri 40°C % |
| Rýchlosť posuvu, m/min: | 2,5-12 |
| Priemer zváracieho drôtu (mm): | 0,6-1,0 |
| Hmotnosť: | 14,7 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622483605 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
