Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Zvárací invertor Procraft RWI-300 | RWI-300
Kód: 120579Podrobný popis
Zvárací invertor Procraft RWI-300 je určený na ručné zváranie MMA. Výkonové tranzistory IGBT zaručujú dlhú bezporuchovú prevádzku. Regulácia zváracieho prúdu v rozsahu 20-140 A umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi kovmi. Možno používať zváracie elektródy s priemerom 1,6 až 4,0 mm. Funkcie sila oblúka, anti stick, hot start zaručujú rýchle a jednoduché zváranie. Na LCD displeji sa zobrazuje aktuálny zvárací prúd. Súčasťou balenia je zvárací štít, kábel s držiakom elektród, kábel s uzemňovacími kliešťami a drôtená kefa kombinovaná s kladivkom na trosku. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zváracie invertory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.96 kg |
| EAN: | 6973934252521 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Rozsah regulácie prúdu (A): | 20-140 A |
| Pracovný cyklus pri maximálnom prúde (%): | 40 % pri 40 ℃ |
| Príkon (kW): | 4,5 |
| Priemer zváracieho drôtu (mm): | 1,6-4,0 mm |
| Stupeň pokrytia: | IP21S |
| Účinnosť (%): | 80 % |
| Maximálny prúd (A): | 300 A |
| Dĺžka kábla zváracieho horáka, m: | 2,2 |
| Maximálny prúd držiaka elektród (A): | 200 A |
| Dĺžka kábla držiaka elektród: | 2,8 |
| Nakladač 40%: | 140A / 25,6V |
| Nakladač 60%: | 99A / 24V |
| Nakladač 100%: | 76A / 22,1V |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252521 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
