WiFi router TP-Link TL-WA1201 AP/AP Client/WDS/1x LAN/WAN - AC1200, 52449730
Kód: 101800
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
4v1 - AP/Bridge/Repeater/Klient, rýchlosť až 1,2 GB/s (867 MB/s na 5 GHz a 300 Mb/s na 2,4 GHz), 802.11a/b/g/n/ac. MU-MIMO, Beamforming, RangeBoost, 4x anténa, IPv6. SPI Firewall, rodičovská kontrola, captive portal, QoS, DMZ, UPnP, PoE. Biela farba.
Detailné informácie
Podrobný popis
Prístupový bod TP-Link TL-WA1201 podporuje štandardy Wi-Fi IEEE 802.11b/g/na rýchlosť prenosu dát až 300 MB/s (pásmo 2,4 GHz) a ?štandardy IEEE 802.11a/n/ac s rýchlosťou prenosu dát 867 MB/s (pásmo 5 GHz). Vďaka pokročilej technológii 802.11ac Wawe 2 však zariadenie môže dosiahnuť rýchlosť až 1,2 GB/s pri súčasnom pripojení v dvoch pásmach.
TP-Link TL-WA1201 podporuje Wi-Fi standardy IEEE 802.11ac/a/b/g/n
4 v 1 - viacero prevádzkových režimov
    • Káblové siete
    • Smartfóny
    • Tablety
    • Prenosné počítače
    • Káblové siete
    • SSID 1
    • SSID 2
    • SSID 3
  3. Režim Extender - rozšírenie existujúceho bezdrôtového pokrytia opakovaním bezdrôtového signálu.
    • Bezdrôtová sieť
    • Stolný počítač
    • Smartfóny a tablety
Napájanie cez PoE
Aplikácia Tether
Kaptívny portál
Najmodernejšia bezdrôtová technológia
Funkcie pokročilého prekladu adries (NAT)
Wi-Fi Router TP-Link TL-WA1201 v kavárně
Hlavné výhody
  • Súčasná rýchlosť prenosu dát 300 MB/s v pásme 2,4 GHz a 867 MB/s v pásme 5 GHz, čo vytvára celkovú dostupnú šírku pásma 1200 MB/s
  • Správu siete máte pod priamou kontrolou vďaka používateľsky prívetivej aplikácii TP-Link Tether
Špecifikácie
  • Brand: TP-Link
  • Model: TL-WR1201
  • Určenie: Wi-Fi router
  • Typ smerovača: Prístupový bod, Rozširovač dosahu, Most, Klient, Multi-SSID
Hardvér
  • Čipová súprava: Qualcomm QCA
  • Anténa: 4x pevná všesmerová anténa
  • Typ antény: pevná
  • 2,4 GHz MIMO: 2 x 2
  • 5GHz MIMO: 2 x 2
  • Rozhranie: 1x port LAN/WAN 1000/100/10 MB/s
  • Podporované formáty diskových oddielov: NTFS, exFAT, HFS+, FAT32
Softvér
  • Predvolená IP adresa: 192.168.0.254
  • Predvolené používateľské meno/heslo: admin / admin
  • Vlastný operačný systém: žiadny OS
  • Požadovaný modem: káblový (koaxiálny) alebo DSL modem
  • Typy WAN: Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, PPTP, L2TP
  • DHCP: server, zoznam klientov DHCP
  • Dynamické DNS: DynDns, NO-IP, TP-Link Guest Network
  • Systémové nástroje: SNMP, Ping Watch Dog
  • NAT: UPnP, DMZ
Funkcie bezdrôtového pripojenia
  • Pásma Wi-Fi: 2,4 GHz/5 GHz
  • Štandardy Wi-Fi: IEEE 802.11ac/n/a (5 GHz), IEEE 802.11n/b/g (2,4 GHz)
  • Vysielací výkon CE: < 20 dBm (2,4 GHz), < 23 dBm (5,15 GHz až 5,25 GHz), < 30 dBm (2,4 GHz a 5,15 GHz až 5,825 GHz)
  • Prenosové rýchlosti pre WLAN (Wifi): 866 + 300 MB/s
  • Prenosové rýchlosti pre HUB/Switch: 1 GB/s
  • QoS: WMM
  • Podpora IPv6: Áno
  • Autentifikácia pomocou Captive Portal: Áno
  • Pokročilé funkcie: DMZ (demilitarizovaná zóna), UPnP, rodičovská kontrola
  • Šifrovanie: WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
  • Zabezpečenie siete: SPI Firewall, riadenie prístupu, viazanie IP a MAC, brána aplikačnej vrstvy
  • Server VPN: OpenVPN, PPTP
Napájanie
  • Napájanie cez PoE: 802.3af, 802.3at
  • Typy PoE: 1x PoE-In
  • Maximálny dosah s napájaním PoE: 30 m
  • Externé napájanie: 12 V / 1 A
Fyzické vlastnosti
  • Farba: biela
  • Hmotnosť: 878 g
  • Rozmery (š x v x h): 21,5 x 3,2 x 11,7 cm
  • Hmotnosť balenia: 920 g
  • Rozmery balenia (š x v x h): 40 x 7,2 x 25,5 cm
Obsah balenia
  1. 1x bezdrôtový prístupový bod TP-Link TL-WA1201
  2. 1x napájací adaptér
  3. 1x ethernetový kábel RJ45
  4. 1x PoE napájací injektor
  5. 1x stručná inštalačná príručka
Dodatočné parametre
Kategória: AP/Client/Routery
Záruka: 36
Hmotnosť: 0.878 kg
EAN: 6935364084035
Dĺžka záruky (mesiace): 36
Hmotnosť (kg): 878
Rozmery š x v x h (mm): 400 x 72 x 255
Prevádzková teplota (°C): 0 až 40
Prevádzkové prostredie: Interné stránky
Farebný dizajn: Biela
Indikácia LED: Áno
Verzia: stolný počítač
Batérie: Nie
Napájanie cez PoE: 802.3af Aktívne, pasívne
Napájanie: 12V / 1,5A
Predvolené používateľské meno a heslo: administrátor / administrátor
Šifrovanie: WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise
Manažment: webOS
Čipová súprava: Qualcomm
Procesor: Qualcomm
Typ konektora antény: Anténa nie je odnímateľná
Konektor pre GPS: Nie
Konektor pre externú anténu: Nie
Port USB: Nie
Typ konektora LAN: RJ-45
Rýchlosť portu LAN: 10/100/1000 Mbps
Počet portov LAN: 1
Počet externých antén: 2
Počet interných antén: Nie
Typ antény: pevná
Prevádzkové režimy: AP, opakovač/rozširovač, klient
Vysielací výkon 5 GHz (dBm): 23
Vysielací výkon 2,4 GHz (dBm): 20
Maximálna prenosová rýchlosť 5 / 2,4 GHz (Mbps): 867 + 300
Pracovná skupina: 2,4 + 5 GHz