Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Vysokotlakový čistič Procraft CW7.180, 180bar | CW7.180
Kód: 120525Podrobný popis
Vysokotlakový čistič CW7.180 je určený na čistenie a umývanie automobilov, motocyklov, bazénov, terás, odstraňovanie omietok, čistenie kamenných soklov atď. Výkonný bezuhlíkový motor s príkonom 3000 W a tlakom až 180 barov zaručuje dostatočný výkon na profesionálne použitie. Umývačka je vybavená plnootáčkovým samonasávacím čerpadlom, takže nie ste odkázaní len na vodu zo siete. Prepravné kolieska uľahčujú manipuláciu. Prácu uľahčuje 8 m dlhá hadica a 5 m dlhý sieťový kábel. Súčasťou balenia sú trysky, čistiaca fľaša, vysokotlaková hadica a tlaková pištoľ. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vysokotlakové čističe |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 26.85 kg |
| EAN: | 6972622487184 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 3000 W |
| Hmotnosť: | 26,85 kg |
| Výroba: | 8,7 l/min |
| Maximálny tlak: | 180 barov |
| Menovitý prietok (l/hod): | 450 |
| Maximálny prietok (l/hod): | 522 |
| Menovitý tlak (bar): | 140 |
| Maximálna teplota vody (°C): | 40 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622487184 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
