Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Vysokotlakový čistič Procraft CW6.160, 160bar | CW6.160
Kód: 120524Podrobný popis
Vysokotlakový čistič CW6.160 je určený na čistenie a umývanie automobilov, motocyklov, bazénov, terás. Výkonný 2000 W motor s tlakom až 160 barov zaručuje dostatočný výkon pre náročné čistenie. Umývačka je vybavená samonasávacím čerpadlom, takže nie ste odkázaní len na vodu zo siete. Relatívne nízka hmotnosť a transportné kolieska uľahčujú manipuláciu. Prácu uľahčuje dlhá hadica a dlhý sieťový kábel. Súčasťou balenia sú trysky, čistiaca fľaša, vysokotlaková hadica a tlaková pištoľ. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vysokotlakové čističe |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.83 kg |
| EAN: | 6972622487177 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 2000 W |
| Hmotnosť: | 12,3 kg |
| Výroba: | 6,7 l/min |
| Maximálny tlak: | 160 barov |
| Menovitý prietok (l/hod): | 400 |
| Maximálny prietok (l/hod): | 468 |
| Menovitý tlak (bar): | 110 |
| Maximálna teplota vody (°C): | 40 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622487177 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
