Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Vysokotlakový čistič Procraft Cleaner CW5.140, 140bar | CW5.140
Kód: 120523Podrobný popis
Vysokotlakový čistič Cleaner CW5.140 je určený na čistenie a umývanie automobilov, motocyklov, bazénov, terás. Výkonný motor s príkonom 1800 W a tlakom až 140 barov zaručuje dostatočný výkon na náročné čistenie. Umývačka je vybavená samonasávacím čerpadlom, takže nie ste odkázaní len na vodu zo siete. Relatívne nízka hmotnosť a transportné kolieska uľahčujú manipuláciu. Prácu uľahčuje dlhá hadica a dlhý sieťový kábel. Súčasťou balenia sú trysky, čistiaca fľaša, vysokotlaková hadica a tlaková pištoľ. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vysokotlakové čističe |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 6972622487160 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1800 W |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Výroba: | 6,67 l/min |
| Maximálny tlak: | 140 barov |
| Maximálny prietok (l/hod): | 468 |
| Menovitý prietok (l/hod): | 400 |
| Menovitý tlak (bar): | 100 |
| Maximálna teplota vody (°C): | 40 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622487160 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
