Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Vibračné čerpadlo Procraft VN-18 | VN-18
Kód: 121727Podrobný popis
Čerpadlo je určené na čerpanie zo studní a vrtov. Vďaka svojej konštrukcii dokáže čerpať z hĺbky až 60 m. Je určené na čistú vodu, a preto je potrebné vyhnúť sa čerpaniu priamo z dna, kde sa nachádzajú abrazívne nečistoty, ktoré by spôsobili poškodenie membrány. Najvhodnejšia prevádzka je v spojení s reguláciou tlaku na zásobovanie vodou záhrad, chát, malých domácností. Ak sú splnené podmienky, je možné ho použiť aj samostatne na kropenie trávnika, polievanie, umývanie záhradného nábytku a pod. Toto čerpadlo má jednu membránu s horným nasávaním.
Vibračné čerpadlo Procraft VN-18
Čerpadlo sa dodáva s 15 m prívodným káblom.
Príkon (W) 250
Maximálny dopravný objem (l/h) 1080
Maximálny výtlak (m) 72
Priemer hadice: 3/4"
Priemer liatinového telesa (mm) 105
Hmotnosť (kg) 3,4
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.02 kg |
| EAN: | 6976174163763 |
| Príkon: | 250 W |
| Maximálny výkon: | 1080 |
| Maximálny posun: | 72 |
| Priemer výstupu: | 3/4" mm |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174163763 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
