Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Vibračná brúska Procraft PV300, 300W | PV300
Kód: 120487Podrobný popis
Vibračná brúska
Prečo používať vibračnú brúsku? Tento nástroj vám umožní vykonať niekoľko vecí. Napríklad brúsenie dreva, kameňa, betónu a plastov. Jej hlavnou úlohou je dokončovacie brúsenie - to znamená uvedenie povrchu do dokonale hladkého stavu. Používa sa veľmi jednoducho, nevyžaduje si veľa úsilia, a napriek tomu dosahuje dobré výsledky a kvalitnú prácu. Model PV300 je vybavený zväčšenou brúsnou doskou 230 x 115 mm, ktorá rýchlo spracuje veľké plochy obrobkov.
Systém odsávania prachu
Pri brúsení vzniká značné množstvo prachu, ktorý, ak sa neodstráni z pracovného priestoru, môže zhoršiť kvalitu brúsenia a môže byť škodlivý aj pre zdravie používateľa. Naša brúska PV300 má špeciálnu pätnú dosku s otvormi, ktoré účinne odstraňujú väčšinu odpadového materiálu. Výmena brúsneho materiálu je tiež veľmi jednoduchá. Stačí zarovnať otvory, nalepiť brúsny kotúč a nástroj je pripravený na použitie.
Systém zberu prachu
Všetok odpadový materiál sa zhromažďuje v plastovej nádobe s textilnými filtrami, ktoré zabraňujú prenikaniu prachu do ovzdušia. Namiesto zberného vrecka možno pripojiť aj externý vysávač, čím sa ešte zvýši účinnosť odsávania odpadového materiálu.
Komfort
Skriňa PV300 je navrhnutá tak, aby ste mali pri práci s náradím maximálnu kontrolu. Pohybujte náradím po elipsovitej dráhe bez vyvíjania príliš veľkého tlaku a náradie si poradí samo. Rukoväť je navrhnutá tak, aby ste ju mohli pohodlne ovládať jednou alebo oboma rukami. A pogumované časti zabraňujú skĺznutiu vašich rúk.
Nastavenie
Na zabezpečenie trvalo vysokej kvality obrábania bez ohľadu na typ, drsnosť a tvrdosť materiálu je excenter vybavený viacrýchlostnou reguláciou otáčok. Nastavenie sa uskutočňuje v rozsahu od 6 000 do 12 000 otáčok za minútu.
Prepínač
Vypínač je pohodlne umiestnený na hornej strane rukoväte, ale je zapustený do tela, aby neprekážal pri práci a chránil pred náhodným zapnutím alebo vypnutím počas brúsenia.
Kábel
Náradie je vybavené dlhým 2 m káblom so silikónovým povrchom pre vaše pohodlie. Silikónový povrch poskytuje vysokú ochranu kábla, odolnosť a v neposlednom rade aj vysokú odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám. Kábel zostáva pružný aj pri nízkych teplotách.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 6973934250527 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 300 W |
| Revolúcie: | 6000-12000 /min |
| Brúsna plocha, mm: | 115x230 |
| Regulácia rýchlosti: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Počet oscilácií: | 2,5 /min |
| Priemer vibrácií (excentricita): | 12000-24000 mm |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250527 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
